O mnie

Mam na imię Beata. Serdecznie witam Cię na moim blogu i dziękuję, że poświęcasz swój czas aby pobyć chwilę u mnie.
Jestem 22-letnią studentką, mającą fioła na punkcie swoich włosów. Ponadto uwielbiam wszystko co związane z kosmetykami i urodą. I książki. Tak, uwielbiam książki. I inne takie ;) Stąd na blogu pojawiać się będą wpisy kosmetyczne, ale nie tylko. Będą też wpisy o miejscach, które wyjątkowo mi się spodobały, wpisy o książkach, wpisy "życiowe", czyli takie moje opowiadania/przemyślenia. I inne. Co mi wpadnie do głowy.

Pomysł na założenie bloga pojawił się w mojej głowie dość dawno, ponieważ od zawsze lubiłam "coś" pisać. Jako dziecko zaczęłam pisać swoją książkę :) Nie została skończona, ba, nawet nie przypominała książki. Było to coś w rodzaju bardzo długiego opowiadania 10latki, która uwielbiała wymyślać historie. Dzisiaj trochę żałuję, że to nie przetrwało, byłoby z czego się pośmiać. A tak pozostały wspomnienia ;) 

W szkole natomiast już na brak pisania nie narzekałam, bo co chwilę było coś do pisania. A to wypracowanie, a to praca klasowa, a to znowu co innego, więc na ponowne pisanie własnej "książki" nie było czasu. Na studiach z kolei była praca licencjacka i pełno innych pisemnych prac, więc ponownie nie mogłam "narzekać". Teraz zaczął mi doskwierać brak możliwości przelewania myśli na papier, stąd powstał ten blog. 

Zapraszam do czytania.