wtorek, 19 kwietnia 2016

Wiosenna wishlista

Witam.


Wiosna to idealny moment by odświeżyć swoje zasoby i sprawić sobie coś nowego. Wiadomo, że zakupy potrafią poprawić samopoczucie, a więc to idealna recepta na wiosenne przesilenie, które dodatkowo może dać się we znaki, gdyż pogoda za oknem przypomina raczej jesień. W związku z tym ja mam kilka wiosennych zachcianek, które zamierzam zrealizować z okazji wiosny ;) Mam tylko nadzieję, że mój studencki budżet mi na to pozwoli.


Wiosenna wishlista


wishlista, lampa do hybryd, filiżanka, blenda, torebka, podkładki pod kubki

1. Lampa do paznokci hybrydowych

Marzy mi się dokładnie taka lampka jak na zdjęciu Semilac. Niestety to zachcianka dość trudna do spełnienia, gdyż aby móc ją kupić, muszę zmienić pracę. W mojej obecnej pracy nie mogę mieć pomalowanych paznokci, toteż zakup byłby bez sensu. Jednak gdy tylko zmienię pracę, pobiegnę kupić lampę.


2. Białe filiżanki + dzbanuszek

Mimo, że kawę i herbatę piję zazwyczaj z kubka, to marzą mi się białe filiżanki. Koniecznie takie z dużą średnicą, aby móc ćwiczyć robienie wzorków na kawie. Do tego biały dzbanuszek na mleko. Będą piękne zdjęcia z takimi filiżankami. ;)

3.Blenda

Do tej pory, jak robię zdjęcia wykorzystuję folię aluminiową z kuchni jako blendę. Na razie wystarczy, ale jest dość uciążliwa, gdyż muszę angażować mojego P. do trzymania tejże folii. Myślę o zakupie jakiejś małej, zwykłej blendy, która będzie łatwiejsza w użytkowaniu, a na pewno poręczniejsza niż folia aluminiowa.


4.Mała torebka

Ta na zdjęciu jest z Deichmann'a i niezwykle mi się podoba. Muszę tylko przemyśleć, czy różowy kolor torebki to na pewno dobry pomysł, ale skoro jest ładna, to chyba dobry, prawda? Zastanawiam się też nad jakością torebek z Deichmann, ponieważ nigdy wcześniej nie miałam torebki z tego sklepu. Możecie się wypowiedzieć na ten temat?


5. Koronkowy biustonosz

Zauważyłam, że te miękkie, koronkowe biustonosze stały się bardzo modne. Nic dziwnego, bo są piękne. Nie wiem jak sprawdzały by się przy większym biuście, ale w moim przypadku nie będę miała raczej problemu. Tylko wybór jest tak szeroki, że nie wiem na jaki wzór i kolor się zdecydować.

6. Drewniane podkładki pod kubki

Te podkładki skradły moje serce, gdy zobaczyłam je u koleżanki. Tutaj również wybór jest ogromny, mimo, że różnią się zazwyczaj tylko napisem. Ale jaki by tu napis wybrać, skoro wszystkie są miłe i motywacyjne?

Ponadto siedzą mi w głowie nowe książki. Nie zamieszczam jednak żadnych książek na wishliście, gdyż co chwilę chciałabym nową i nową, a książkowych zachcianek jest całe mnóstwo.

A Wam zakupy umilają dni w te "jesienne" dni? Jakie macie zachcianki na wiosnę?

Pozdrawiam
Czekoladowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz