sobota, 20 lutego 2016

Najsłodsze miejsce w mieście

Witam!

Dzisiaj czas na słodki post. Będzie słodko i kolorowo.

Kto z Was nie lubi słodkości? No dobra, pewnie i zdarzą się tacy co nie lubią, ale z pewnością większość osób lubi pyszne słodycze, prawda? To dzisiaj coś o słodkościach, zapraszam ;)

Wyobraźcie sobie miejsce, do którego wchodzicie i Waszym oczom ukazuje się piękne i kolorowe wnętrze niczym z bajkowej chatki. Zafascynowane idziecie dalej, a przed Wami stoi piękny, ogromny, kolorowy tort, a raczej tortowe dzieło sztuki. Wygląda nieziemsko, ktoś ma ogromny talent. Podchodzicie jeszcze bliżej, a za szklaną i lśniącą ladą widzicie mnóstwo mniejszych, słodkich dzieł sztuki, a dokładniej babeczek. Każda z nich krzyczy do Was, żeby ją zjeść. Każda w innym kolorze i o innym smaku. Każda inaczej udekorowana. Ale wszystkie równie piękne. 
Przy tym wszystkim Wasze receptory węchowe cieszą się zapachem świeżo parzonej kawy, którą za ladą przyrządza miła Pani.
Brzmi jak piękny sen, po którym nie chcecie się budzić?

Otóż mam dobre wieści. Takie miejsce istnieje naprawdę. W Gdyni znajdziecie tak słodkie miejsca - Fajne Baby. Naprawdę fajne. 

To jeszcze nie koniec. W Gdyni miłe, sprzedające Panie poinformowały, że wybierając babeczkę mamy możliwość wygrania bonusu. Przyznam, że kilka razy udało mi się już dostać bonus, a to gratisową babeczkę, a to rabat albo kawkę. Zawsze mamy zabawę podczas wybierania szczęśliwej babeczki. 

Rewelacyjne miejsce. Te dzieła, które tam produkują, podbijają serca. Aż szkoda je jeść. Już nie mogę się doczekać, kiedy będę zamawiała tort weselny. Z pewnością będzie od Fajnych Bab!

Jeżeli jesteście w Trójmieście, musicie odwiedzić Fajne Baby. W Gdyni na Świętojańskiej 82

Czekoladowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz