środa, 21 października 2015

Nutka Bożego Narodzenia, czyli pomysły na obdarowanie bliskich mężczyzn

 Witam,

pogoda ewidentnie daje dam znać, że nadchodzi zima. A co za tym idzie, wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie. Niby jeszcze daleko, ale wszyscy doskonale wiemy, że nim się obejrzymy, trzeba będzie dekorować choinkę.  A żeby tradycji stało się zadość, pod choinką muszą znaleźć się prezenty. Jak wiadomo, obdarowanie bliskich to nie lada wyzwanie. Dzisiaj spieszę z pomocą co podarować ukochanym mężczyznom. Przecież nie można co roku dostawać bokserek, skarpetek i dezodorantów ;)

1. Gra komputerowa/ na Xboxa / na PS
Podobno mężczyźni to duże dzieci. Mnie osobiście wydaje się, że jest w tym całkiem sporo prawdy ;) Żaden mężczyzna nie pogardzi chwilami rozrywki z ulubioną grą ;) A jeżeli jego kolekcja wzbogaci się o nową pozycję, na pewno będzie zachwycony. Nie tak dawno ukazała się FIFA 16, pewnie do Gwiazdki nie każdy mężczyzna zdąży ją sobie kupić ;)

2. Ciekawa książka
Wasi bliscy mężczyźni są "molami książkowymi"? Ot, prezent idealny ;) Wybór książek jest tak szeroki, aż trudno coś wybrać. Dla Panów myślę, że świetnie sprawdzą się szwedzkie kryminały czy książki wojenne.

3. Przenośny dysk/ pendrive z dużą pojemnością
A może w rodzinie mamy Pana, który dużo pracuje przy komputerze i nie ma miejsca już na swoje dokumenty? Albo kocha robić zdjęcia i gdzieś musi przechowywać swoje dzieła? Przenośny dysk bądź pendrive z dużą pojemnością będzie strzałem w 10!
4. Golarka
Jeżeli nie przepadacie za zarostem u mężczyzn, a mężczyzna nie przepada za jednorazowymi maszynkami, trzeba pomyśleć o golarce. Z pewnością uprzyjemni Panom ten zabieg ;) Warto jednak rozejrzeć się za lepszym sprzętem, gdyż słyszałam już opowieści, że tańsze modele niezbyt były przez Panów lubiane. Jednak wszystko zależy od preferencji danej osoby, wrażliwości skóry itd. 

5. Skórzane akcesoria
Wiadomo, że Panowie to gadżeciarze, więc zwracają uwagę ta elementy takie jak pasek do spodni, portfel itp. Warto wziąć to pod uwagę wybierając świąteczny prezent. Przyjrzyjmy się też torbom na laptopa itd.

6.Akcesoria do warsztatu (narzędzia, wkrętarka, wiertarka itp.) 
Typ mężczyzny, którego chcemy obdarować to majsterkowicz? Myślę, że dobrym wyborem będzie uzupełnienie jego warsztatu. Zestaw narzędzi, bądź wiertarka, wkrętarka lub inny tego typu sprzęt sprawdzą się na medal. Chyba, że nasz bliski mężczyzna majsterkuje przy elektronice. Wtedy polecam sprawić mu lutownicę. Na pewno będzie zadowolony ;)


7. Przygoda
Nastała teraz moda na prezenty zapewniające wspomnienia. Ciekawe pomysły znajdziemy np. na stronie wyjatkowyprezent.pl Znajdziemy tam prezenty na każdą okazję oraz dla każdej osoby. Dla naszych Panów możemy wybrać m.in. w locie paralotnią, przejażdżką czołgiem, ekstremalną przejażdzką Subaru czy wizytą na strzelnicy. Oczywiście to tylko przykładowe pomysły, na stronie jest ich znacznie więcej ;)

To na tyle pomysłów na obdarowanie Panów. Mam nadzieję, że pomogłam chociaż odrobinę w znalezieniu prezentu. Planuję również stworzyć post o pomysłach na prezent dla Pań.
A jakie Wy macie pomysły na prezenty?

Czekoladowa

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Bardzo dziękuję za komentarz! Ten pierwszy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele :) Oczywiście, każdy kolejny będzie równie ważny. Ale dla początkującej osoby jest to bardzo ważne ;) Dziękuję ;)

      Usuń