środa, 26 sierpnia 2015

Wielka niewiadoma, czyli zawartość mojej torebki :)

Witam ;)


Przy okazji robienia porządku w torebce postanowiłam podzielić się z Wami, tym co skrywa się w mojej torebce :)


Otóż torebek nie mam za wiele, w zasadzie to jedną "na co dzień", która pomieści wszystko to co może przydać mi się po drodze oraz mniejszą "od święta" na bilet czy chusteczki. No i może jeszcze jedną kopertówkę na bardzo eleganckie wyjścia typu wesele :D 
Ta codzienna to pojemna torba z H&M w kolorze czarnym. 
Lubię ją bardzo przede wszystkim za to, że oprócz krótkich rączek posiada jeszcze długi pasek. Ponadto pasek ten jest odczepiany, co jest bardzo fajną opcją bo czasami przeszkadza, jednak czasami jest naprawdę niezbędny :).
Czas pokazać co ona w sobie zazwyczaj skrywa.... :)
Najważniejszą rzeczą bez której nie mogłabym wyruszyć to oczywiście portfel wraz z dokumentami. Ten ze zdjęcia (House) już niestety ma trochę czasu, więc powoli rozglądam się za nowym.Ciężko mi to jednak idzie, ponieważ ten bardzo lubię. Kolejną rzeczą są chusteczki jednorazowe. Czasami noszę również chusteczki nawilżane, zwłaszcza latem. Latem niezbędne są też okulary przeciwsłoneczne koniecznie z filtrem, z którymi się nie rozstaję. Moje są firmy Icon, i chyba nigdy nie miałam ładniejszych okularów :D Ważnym elementem jest szczotka do włosów. Moja wersja to malutka drewniana szczotka z Rossmana. Idealnie nadaje się do poprawienia fryzury/uczesania się na mieście :) Ponieważ staram się pić dużo wody, przynajmniej 2l dziennie, w mojej torebce noszę zawsze butelkę Bobble. Jest to bardzo fajna opcja, gdyż nie musimy szukać sklepu i wydawać pieniędzy na wodę, a wystarczy tylko napełnić ją wodą z kranu i gotowe :) Moja butelka ma 0,5l ale są również większe wersje:) Butelce tej poświęcę osobny wpis gdyż uważam, że to bardzo funkcjonalny gadżet. Ułatwiające życie są słuchawki, kiedy jadąc komunikacją miejską nie mamy ochoty słuchać życiorysu innych ludzi :) Będąc już przy słuchawkach, oczywiście zawsze mam przy sobie telefon, bez którego również nie ruszam się z domu. Ponadto staram się mieć przy sobie miętowe gumy do żucia, czy długopis. Wyposażenia torebki nie mogę wyobrazić sobie również bez kosmetyczki, o której zawartości mogłabym napisać drugiego takiego posta, ale w skrócie, znajduje się w niej lusterko, puder, bibułki matujące oraz szminka. Oraz  mgiełka do ciała, idealna na odświeżenie w upalne dni czy jako leciutki zapach ;)
Tak wygląda zawartość mojej torebki. Ulega ona czasem zmianie, zazwyczaj coś tam dokładam np. krem do rąk, pomadka ochronna do ust czy zimą kubek termiczny z herbatą.

A co skrywają Wasze torebki? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz